VÍTEJTE V TEZYO
Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

FAQ

Vrácení | Výměna | Reklamace

Zakoupila jsem si produkt v prodejně Tezyo. Nákup jsem si rozmyslela. Mohu zboží vrátit nebo vyměnit?

Zboží zakoupené v prodejnách Tezyo v ČR, můžete bez udání důvodu vrátit přímo na jakékoliv prodejně Tezyo CZ za těchto podmínek. Musíte předložit doklad o zakoupení a nepoužité zboží vrátit v originálním a nepoškozeném obalu. Pokud splňujete tyto podmínky a uplatníte žádost do 2 dnů od provedení nákupu, vrátíme Vám kupní částku. Pokud uplatníte žádost do 15 dnů, zboží Vám vyměníme za jiný produkt nebo Vám nahrajeme kupní částku na dárkový poukaz TEZYO, který má platnost 1 rok od data pořízení.

Zakoupila jsem si produkt v internetovém obchodě www.tezyo.cz. Nákup jsem si rozmyslela. Mohu zboží vrátit nebo vyměnit?

Zakoupené zboží můžete vrátit (odstoupit od kupní smlouvy) bez udání důvodu a to do 14 dnů od převzetí zboží, přičemž v případě, že předmětem kupní smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musíte odeslat ve lhůtě uvedené v předchozí větě mimo jiné i na adresu některé z prodejen Tezyo, ale ideálně na adresu zákaznického servisu internetového obchodu www.tezyo.cz. Pro řádné odstoupení, a tedy zrušení kupní smlouvy musí být prodávajícímu (TEZYO CZ) vráceno i zakoupené zboží (nepoškozené a neopotřebené a je-li to možné v původním obalu) a to do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od smlouvy. Zboží můžete vrátit v některé z kamenných prodejen Tezyo nebo na adresu zákaznického servisu internetového obchodu www.tezyo.cz, spolu s řádně vyplněným FORMULÁŘem PRO ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY, který naleznete na www.tezyo.cz. Ve lhůtě pěti (5) pracovních dnů od vrácení zboží provedeme přezkoumání zejména za účelem zjištění, zdali vrácené zboží není poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno. Pokud budou všechny podmínky pro odstoupení od smlouvy splněny vrátíme vám peníze na účet, který jste uvedla ve formuláři.

Pokud vrátím zakoupené zboží z internetového obchodu www.tezyo.cz, na některou z kamenných prodejen Tezyo, jakým způsobem mi budou vráceny peníze?

Pokud využijte možnosti odstoupit od kupní smlouvy v zákonné lhůtě (a to do 14 dnů od převzetí zboží) a vrátíte jej přímo na některé z kamenných prodejen Tezyo CZ. I v tomto případě je třeba zboží (nepoškozené a neopotřebené a je-li to možné v původním obalu) vrátit spolu s vyplněným FORMULÁŘem PRO ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY, který naleznete na www.tezyo.cz. Kupní cena Vám bude vrácena bankovním převodem, a to na účet, který jste uvedl/-a ve formuláři ve lhůtě pěti (5) pracovních dnů od vrácení zboží. Kupní částku nelze v kamenných prodejnách z technických důvodů vyplatit v hotovosti ani vrátit na platební kartu.

Jak mohu reklamovat zakoupené zboží?

Zboží zakoupené v některé z kamenných prodejen Tezyo máte právo reklamovat v jakékoliv prodejně Tezyo v České republice po dobu 24 měsíců od dne zakoupení zboží. K reklamaci je nutné předložit doklad o zakoupení zboží. Zboží zakoupené v internetovém obchodě www.tezyo.cz máte rovněž právo reklamovat po dobu 24 měsíců od dne zakoupení zboží na kterékoliv z kamenných prodejen Tezyo nebo na adrese zákaznického servisu internetového obchodu www.tezyo.cz prostřednictvím řádně vyplněného REKLAMAČNÍHO FORMULÁŘE, který najdete na www.tezyo.cz. Reklamační procesy se řídí Reklamační řádem dle Občanského zákoníku, který je k dispozici na každé prodejně a na www.tezyo.cz.

Nákup | Zboží

Je možné nakupovat online?

Ano. Od května 2020 je možno nakupovat zboží z prodejen Tezyo i v internetovém obchodě, který společnost TEZYO CZ provozuje na internetové adrese www.tezyo.cz. Prodej se řídí VŠEOBECNÝMI OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI umístěnými na téže adrese.

Zakoupila jsem v kamenné prodejně Tezyo CZ dárkovou kartu. Lze ji uplatnit při online nákupu?

Dárkové karty TEZYO GIFT CARD, které jsou k prodeji pouze v kamenných prodejnách Tezyo v České Republice, nelze uplatnit v internetovém obchodě www.tezyo.cz.

Jsem členem věrnostního programu Tezyo. Jak mohu uplatnit svou klubovou slevu v internetovém obchodě?

Členové věrnostního programu Tezyo tzv. TEZYO CLUBu mohou uplatnit veškeré výhody vyplývající z členství (tedy i slevu 10% na nezlevněné zboží) pouze v kamenných prodejnách Tezyo v České Republice. V tuto chvíli tedy nemůžete svou klubovou slevu 10% uplatnit při online nákupu na www.tezyo.cz.

Klub Tezyo

Jak se mohu stát členem klubu Tezyo?

Navštivte jednu z prodejen Tezyo, vyplňte registrační formulář, vyškolený personál Vám pomůže. Po vyplnění registračního formuláře, obdržíte TEZYO CLUB CARD s unikátním číslem (eanem). Na základě ní pak můžete při dalším nákupu (další nákup – míněno nákup realizovaný od druhého, třetího a dalšího dne, než byla provedena registrace), využívat všechny výhody vyplývající z členství v klubu. Členství v klubu není podmíněno výší nákupů a je bezplatné.

Proč předkládat klubovou kartu Tezyo při každém nákupu?

Klubová karta slouží k identifikaci člena klubu a uložení informací o každém nákupu. Údaje o preferencích našich klientů se používají pro přizpůsobení nabídky a marketingových aktivit s cílem maximalizovat jejich atraktivitu.

Ztratil(a) jsem svoji kartu. Jak získám novou?

Novou kartu si můžete vyžádat na kterékoliv prodejně. Na základě Vaší identifikace (jméno, příjmení, adresa, e-mailová adresa) a předložení průkazu totožnosti, vystavíme k Vašemu účtu novou kartu a tu Vám předáme ihned. Původní kartu v elektronické databázi klubu zneplatníme.

Jsou moje data zpracovávaná?

Osobní údaje jsou zpracovávány pouze v tom rozsahu, v jakém zákazník vydal svůj souhlas a dle platných českých zákonů. Jsou k dispozici pouze po účely marketingových kampaní pro držitele karty Tezyo Clubu.

Jak můžu opravit svoje osobní údaje?

Pokud chcete opravit své osobní údaje. Zastavte se na jakékoliv prodejně Tezyo CZ , kde sdělíte nové údaje prodejnímu personálu, případně napište na e-mailovou adresu info@tezyo.cz

Jsem členem věrnostního programu Tezyo. Jak mohu uplatnit svou klubovou slevu v internetovém obchodě?

Členové věrnostního programu Tezyo tzv. TEZYO CLUBu mohou uplatnit veškeré výhody vyplývající z členství (tedy i slevu 10% na novou kolekci) pouze v kamenných prodejnách Tezyo v České Republice. V tuto chvíli tedy nemůžete svou klubovou slevu 10% uplatnit při online nákupu na www.tezyo.cz.

Ostatní

Kde se dozvím otevírací dobu jednotlivých prodejen Tezyo v ČR?

Bližší informace o jednotlivých prodejnách Tezyo včetně aktuální otevírací doby najdete na záložce Naše Prodejny

Nenašli jste odpověď?

Kontaktujte nás na info@tezyo.cz

Co hledáš?

Newsletter

AŤ VÁM NIC NEUNIKNE! Přihlašte se k odběru NEWSLETTERU. Dozvíte se o exkluzivních nabídkách a nových kolekcích jako první.

Váš košík