VÍTEJTE V TEZYO
Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

Kariera

O Tezyo

Značka Tezyo vstoupila na český trh v roce 2017 otevřením prodejny v nákupním centru Olympia Brno, následovala prodejna v Praze Westfield Chodov. Na evropském trhu není Tezyo žádným nováčkem, je součástí společnosti Otter Distribution S.R.L., která patří k předním prodejcům obuvi a doplňků na evropském trhu. 

Více o společnosti Tezyo se dozvíte zde >>
Sledujte nás na Facebooku @tezyoCZ a Instagramu @tezyo_cz.

Proč pracovat u nás v Tezyo

Svým zaměstnancům nabízíme širokou škálu zaměstnaneckých výhod a benefitů. Kromě stabilního zaměstnání a obecne garantovaných výhod jsou to např. zaměstnanecké slevy na zboží, stravenky nebo profesionální školení a možnosti karierního postupu.  

Jsme mladou dynamickou značkou. Vůči svým zákazníkům překračujeme tradiční vztah, snažíme se být spíše partnerem a naladit se na vlnu individuálního vkusu každé osobnosti. Čerpáme z více jak 20 leté zkušenosti módních profesionálů ze zahraniční centrály, které se odráží nejen v příjemném designu prodejen. 

Klademe důraz na férové jednání a přátelskou atmosféru, všichni táhneme za jeden provaz! S námi Tě svět značkové modní obuvi, kabelek a doplňků bude bavit! Nemusíš být dokonalý/á, stačí když budeš mít chuť na sobě pracovat, učit se novým věcem a posouvat se!  

Volná místa

Momentálně máme všechny pozice obsazeny. Ale pokud máte do budoucna zájem pracovat v našich prodejnách, pošlete nám svůj životopis.

Životopis můžete zaslat Michaele Németové
na e-maily: michaela.nemetova@tezyo.cz | personal@tezyo.cz

  

Co hledáš?

Newsletter

AŤ VÁM NIC NEUNIKNE! Přihlašte se k odběru NEWSLETTERU. Dozvíte se o exkluzivních nabídkách a nových kolekcích jako první.

Váš košík