VÍTEJTE V TEZYO
Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

Péče o výrobky

O Vámi zakoupené zboží je doopravdy nutné se pravidelně starat. Správnou péčí prodloužíte životnost Vaší oblíbené obuvi, kabelek, tašek, peněženek či pásků.  Platí zde stejná pravidla, jako když pečujete o Vaši pokožku.

Čistící a pečující prostředky i s odpovídajícím doporučením na jejich použití Vám rádi v našich prodejnách nabídneme. Náš kvalifikovaný personál, Vám představí a názorně vysvětlí, jak se které výrobky používají. O různé materiály se musí pečovat různým způsobem a používají se i speciální přípravky. Prosím, nezapomínejte na to!

V našich prodejnách můžete zakoupit ošetřující přípravky značky Solitaire a také vložky do bot a další doplňky značky Bergal.

Solitaire je již více než osmdesát let synonymem v péči o obuv - kvalita, tradice a mnoho odborných znalostí. Má široký sortiment výrobků pro jakýkoli typ produktů z kůže, koženky, syntetiky, kombinace materiálů a další jiné. 

Bergal je značka známá po celém světě díky produkci doplňků obuvi, které vám poskytnou mimořádný komfort vašich nohou. Mají pestrý výběr od tkaniček až po stélky a další produkty, bez kterých se neobejdete.  

 

  1. KROK PO ZAKOUPENÍ

Po zakoupení TEXTILNÍ nebo KOŽENÉ  obuvi, kabelky, tašky, pásku či peněženky je prvním krokem ochrana. Co tedy musíte udělat je Váš produkt pořádně naimpregnovat. Řiďte se instrukcemi na nádobce, nebojte se a naneste až 3 vrstvy impregnačního spreje, po té si můžete začít užívat nového páru obuvi, kabelky, tašky apod.

 

ZÁKLADNÍ ZÁSADY PÉČE O OBUV VE TŘECH KROCÍCH

  1. ČIŠTĚNÍ
  2. VÝŽIVA
  3. OCHRANA

 

  1. ČIŠTĚNÍ

Jako první odstraníme hrubý prach a nečistoty. K tomu použijete kartáč, dbejte na materiál obuvi, volte vhodný typ kartáčku. Obuv musí být suchá. Pokud máte na obuvi skvrny, použijte speciální gumu. Solitaire nabízí na čištění intenzivní čisticí pěnu s trojnásobným účinkem - Power Reiniger set, má příjemnou tropickou vůni a čistí jemně a spolehlivě veškerý materiál, používejte při každodenní péči o Vaši obuv. Dále odpuzuje vlhkost a nečistoty. Na bázi citronového oleje a pro intenzivní číštění můžete použít přípravek Shoe Clean.

  

  1. VÝŽIVA

 

Pečující prostředky pomáhají udržet usni její pružnost, měkknost a vzhled. To se ale nevztahuje jen na kůži i syntetické materiály potřebují péči, aby jejich struktura zůstala zachována a materiál neztrácel své vlastnosti. Na kůži se objevují prasklinky, vrásky, ztrácí svůj lesk a měkkost.  Abychom tomu zabránili a podpořili její životnost, musíme o ni pečovat k tomu určenými krémy, mléky, vosky apod. Na závěr hladkou kůži vyleštíme hadříkem a nebo vykartáčujeme speciálním kartáčem do vysokého lesku. Broušenou kůži zdrsníme gumovým kartáčkem a přestříkáme speciálním sprejem pro výživu a obnovení barev broušené kůže.

  

  1. OCHRANA


Závěrečným krokem je impregnace, která chrání Vaši obuv před UV zářením, zašpiněním, vodou a vlhkostí. Impregnační sprej od Solitaire nejen zůstává na povrchu materiálu, ale také proniká dovnitř. Kapky vody sklouznou bez zastavení po materiálu a prach a nečistoty se na něm neudrží. Pokud máte Vaši obuv ošetřenou impregnací, je také mnohem jednodušší ji vyčistit.

 

Nezapomínejte prosím, že vždy než začnete používat nějaký ošetřující přípravek, vyzkoušejte ho na skrytém místě, tak abyste zjistili odolnost daného materiálu a Vaši obuv či tašku si nezničili!

  

Pro více informací, jak pečovat o obuv a výrobky zakoupené na našich prodejnách se prosím zastavte přímo na prodejně nebo naše prodejny kontaktujte telefonicky. Rádi Vám poradíme!

 

Co hledáš?

Newsletter

AŤ VÁM NIC NEUNIKNE! Přihlašte se k odběru NEWSLETTERU. Dozvíte se o exkluzivních nabídkách a nových kolekcích jako první.

Váš košík