VÍTEJTE V TEZYO
Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

Přeprava a dodání zboží


  • Přeprava zboží z uzavřené kupní smlouvy je realizována způsobem, který si kupující zvolil v rámci procesu objednávky.

  • V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

 

  • Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.

 

  • V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

 

  • Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

 

  • Další práva a povinnosti stran při přepravě zboží mohou upravit zvláštní dodací podmínky prodávajícího, resp. příslušného přepravce, jsou-li prodávajícím vydány a kupující s nimi byl předem seznámen.

 

  • Internetový obchod www.tezyo.cz společnosti Tezyo CZ využívá dopravní služby GLS. Pokud objednávka a platba proběhne správně dle pravidel internetového obchodu a je následně zákazníkovi prodejcem potvrzena, zboží se expeduje k odeslání následující den od data potvrzení objednávky. O termínu dodání je zákazník dále informován prostřednictvím servisu partnerské služby GLS. Samozřejmě pokud zákazník uvedl v objednávce správné kontaktní údaje (telefon, email).


Co hledáš?

Newsletter

AŤ VÁM NIC NEUNIKNE! Přihlašte se k odběru NEWSLETTERU. Dozvíte se o exkluzivních nabídkách a nových kolekcích jako první.

Váš košík